האם הכספים שלכם מוגנים מסכנת הונאה באמצעות הדוא'ל?

האם הכספים שלכם מוגנים מסכנת הונאה באמצעות הדוא'ל?

אחת מסוגי ההונאות המתפשטת והולכת בעולם מתבצעת באמצעות הדוא'ל. דהיינו, העבריין מתחזה למנהל בכיר בארגון לאחר שהשתלט על כתובת הדוא'ל שלו. מכאן קצרה הדרך להעביר הוראות תשלום לחשבונות בנק של ספקים פיקטיביים וכיו'ב.  
בחברת Apple ובחברת  Meta (לשעבר Facebook ) יודעים כבר את התשובה הקשה לאחר שנעקצו ע"י האקרים. בהעדר מנגנוני התרעה חכמים (מחדל!),  לא ברור כמה פעמים נפלו חברות אלו כקרבן להונאות דוא'ל – ראו קישור לכתבה:     bit.ly/3vLcRw4  

ומה אתכם? האם אתם מודעים לנזקים הכספיים העצומים שעלולים להגרם לארגון שלכם עקב הונאה מסוג שכזה?
האם בטוחים אתם שבצעתם כל הפעולות הנדרשות ע'מ למנוע הסיכונים העלולים להביא חלילה אף לקריסתו של העסק שלכם?
האם אתם 'לוקחים סיכונים' מפני שלדעתכם זה לא יקרה לכם? כך כנראה חשבו בחברות אלו, ולא רק הם, אפילו בארגון כמו השב'כ ששני עובדים בכירים במערך הכספים שלו שלחו ידם במליוני שקלים. וכנראה שאין עסק או גוף שמחוסן מפני מעילות בכספים שלו ע"י העובדים שלו.

לאור מציאות עגומה שכזו, מי יכול לערוב שזה לא יקרה אצלכם?

שמי משה ירימי הבעלים של 'מערכות שליטה לכספים' – מומחה למניעת מעילות בעסקים. במשך למעלה מ-20 שנה סייעתי לעשרות חברות להגן על הון שמוערך במאות מליוני שקלים.
אנו מתמחים בעיקר במתן פתרונות יצירתיים למניעת תרחישי מעילות בארגונים במגזרים שונים בתחומי עיסוק שונים, כמו: סופרפארם, עיריית ראשל'צ, חב' הראל ביטוח, חב' דלתא גליל ועוד.

מנכלי'ם ובעלי עסקים רבים שאימצו הפתרונות שלנו מציינים שהם זוכים לשקט נפשי בעסקים, המאפשר להם להפנות משאבים כספיים הן לצמיחה עסקית והן לרווחתם הכלכלית.

מעוניינים, שלכם זה לא יקרה? נא להרשם באמצעות הקישור: https://moshe969.minisite.ms/1