כך תמנעו מעילות כספים בארגון עם כלי הפיקוח של ירימי!

כך תמנעו מעילות כספים בארגון עם כלי הפיקוח של ירימי!

 

אבטחו את כספי הארגון שלכם באמצעות כלי הפיקוח המוצעים ע'י ירימי שיספקו לכם שכבת אבטחה נוספת

שתצופף יותר את החורים במערכות הבקרה הקיימות בעסק שלכם. למידע נוסף בקרו באתר עכשיו!


16 מליון ש"ח? כונס הנכסים? גנב? - לא! לא יכול להיות! כך עולה, לכאורה, במחשבה ראשונה. אבל במחשבה שניה אולי עלול לקרות גם אצל כל עסק שנותן לחתול לשמור על השמנת.וכנראה זה מה שקרה במקרה המדובר, אחרת קשה לענות על השאלות הבאות.
כיצד גניבת כספים בסדר גודל של עשרות מיליונים מתבצעת לאורך תקופה ללא התרעות מוקדמות?
האם יש קדושה במושג 'חשבון נאמנות' עד כדי כך שמייתר את הצורך בפיקוח ובקרה על תנועות הכספים באותו חשבון?
בעלי עסקים!
האם בדקתם שאכן בידכם כלי פיקוח על תשלומים לגורמים פיקטיביים?
האם נתקלתם במצב של מצוקת מזומנים שמקורה לא ברור?
האם חשתם שהמערכת החשבונאית עליכם כנטל ולא כנכס שמייצר מנגנוני בקרה על נאותות התשלומים? ועוד ועוד הרהורים המדירים שינה מעיניכם, שהרי מי מבטיח שחלילה וחס תגיעו לכותרות לאחר תרחיש מעילה ע'י עובד בכיר בעסק?
אז, הפעם, יש לי בשורה בשבילכם! שמי משה ירימי הבעלים של 'מערכות שליטה לכספים' ומומחה למניעת מעילות כספים. מתמחה למעלה מ 20 שנה במתן פתרונות יצירתיים למניעת מעילות בארגונים בתחומי עיסוק מגוונים, כמו: סופרפארם, עיריית ראשל'צ, חב' הראל ביטוח, דלתא גליל ועוד ועוד.
יכול אני להבטיח לכם את כלי הפיקוח ומנגנוני הבקרה שיספקו לכם שליטה מלאה בעסק. ויתרה מזו, שכבת האבטחה המוצעת תדאג להפחית בצורה דרסטית הסיכון לתרחיש מעילה תוך ניטרול האמביציות של עובד כלשהו לגנוב מכספי העסק.
וחוץ מזה, יש לי עבורכם בונוס בשווי 20 אלף ש"ח שאותו תקבלו ממני *בחינם*! כן, כן! אם לא תמצאינה פרצות בתהליך התשלומים, אזי תקבלו ממני את ה'נהלים חכמים' שישמרו על שלמות המזומנים בעסק. מנכלי'ם ובעלי עסקים רבים שאימצו הפתרונות שלנו מציינים שהם זוכים לשקט נפשי בעסקים, המאפשר להם להפנות משאבים כספיים הן לצמיחה עסקית והן לרווחתם הכלכלית.

מעוניינים להצטרף לארגונים שהצליחו להגן על מיליוני שקלים מסיכוני מעילות? נא להרשם באמצעות הקישור:https://moshe969.minisite.ms/1